Paldies dejotājiem

Apsveicam dejotājus ar iegūto 2.pakāpistarpnovadu tautisko deju kolektīvu skatē!

1.klase: Loreta Andrupe, Kitija Auniņa, Raivo Markuss Bērziņš, Edgars Ginters, Mareks Kļaviņš, Ričards Ragelis; 2.klase: Sintija Āboliņa, Markuss Dāvis Liepiņš, Oksana Maksimova; Elīze Andželika Sapožņikova, Kristiāna Spalviņa, Alekss Šīmanis; 3.klase: Dainis Āboliņš, Sendija Kristiāna Cince, Inga Kurpniece, Daniels Lāns, Aleksandrs Oščepkovs, Raivo Plužmo, Raivis Reinfelds, Markuss Lietiņš; 4.klase: Rikijs Rivo Cincis, Ieva Cine, Līva Cine, Annija Eglīte, Ruslana Maksimova, Alise Ieva Parfenkova, Kristaps Skujiņš, Kalvis Strods, Viktorija Paula Šulca, Alise Zariņa; 5.klase: Toms Kārlis Ginters.

Paldies visiem par raito dejas soli!!!

Paldies deju skolotājai Baivai Šmitei, muzikālā pavadījuma skolotājai Vinetai Novikai, dejotāju tērpu aprūpētājai Sandrai Andrupei!

Paldies klašu audzinātājām – bērnu ģērbējām- Aijai Dubovai, Ingai Miruškinai, Jutai Šmitei!

Paldies skolotājām Verai Bērziņai un Lienei Drevinskai, kuras kopā ar skolēniem devās uz deju skati!