Karjeras diena 27.11.2018

Karjeras diena J.Endzelīna Kauguru pamatskolā

27.11.2018.

*Lekcija 7.-9.klašu skolēniem"Kā neapjukt profesiju pasaulē"

"Pasaulē ir daudz un dažādu profesiju- Latvijā vien sastopamas ap 4000 dažādas profesijas. Daudzas no tām ir pat bīstamas, dažas- dīvainas un retas, vēl dažām draud izzušana. Kā neapjukt šo profesiju klāstā, izvēloties savu īsto un piemēroto? Vai profesija jāizvēlas jau pēc  9.klases? Kuras Latvijā un pasaulē ir pieprasītākās un apmaksātākās profesijas?

Par to runāsim lekcijā 7.-9. klašu skolēniem *Lekcija vecākiem "Mans bērns izvēlas… "

Lekcijā vecākiem runāsim par to, kā vecāki var atbalstīt bērnu viņa nākotnes profesijas izvēlē un savu spēju un prasmju attīstībā. Tiks ieskicēti arī dažādi mīti un domāšanas kļūdas par bērna profesijas izvēli, kā arī ieteikumi par to, kā virzīt bērnu uz savu mērķu sasniegšanu.”

 

*Lekciju vada Dr.Sc. admin., karjeras konsultante Agita Šmitiņa