Robežsargi skolā

Lāčplēša dienā pie mums viesojās Valsts robežsardzes pārstāvji Raitis Briedis un Ligita Gailīte ar savu lielisko suni Redžiju.

Ligita ar Redžiju ir balvas “ Gods kalpot Latvijai” ieguvēji. Raitis Briedis pastāstīja , kas jādara, lai kļūtu par Latvijas robežsargu, par mācībām Rēzeknes robežsargu koledžā un par karjeras iespējām Valsts Robežsardzē. Ligita nodemonstrēja sava uzticamā palīga Redžija gudrību un veiklību, pildot dažādus uzdevumus! Bērniem bija iespēja uzdot jautājumus, samīļot Redžiju un nofotografēties ar mūsu viesiem. Valsts Robežsardzes pārstāvji viesojās skolas muzejā, izteica apbrīnu par mūsu muzeja skolotājas Ineses Ločmeles darbu muzeja iekārtošanā un atstāja mums dāvanā robežsargu cepuri, uzšuves un emblēmas.

     Paldies mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem Valsts Robežsardzes Valmieras pārvaldei par sadarbību!

Sporta skolotāja Mārīte Bisniece