Error
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder galerijas/2016/zeltene 17 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mūsu Zeltene

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerijas/2016/zeltene 17 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

     Ir labi būt gudram, aktīvam skolēnam, bet “ svarīgāk par visu… ir būt labam cilvēkam”. Šie vārdi bija ierakstīti Līvas Valentīnas Akmentiņas prezentācijā par sevi, piedaloties starpnovadu konkursā “Mazā Zeltene -2017” Vaidavā. Pasākumā meitenei vajadzēja iepazīstināt ar sevi, prezentēt sevi, dejot lēno valsi, demonstrēt savu talantu un piedalīties erudīcijas konkursā par kino, par Jāni Streiču un viņa filmām. Līvai līdzi devās viņas atbalstītāji un līdzjutēji. Valsi nodejot palīdzēja Niks Ušerauskis; konkursā “Mans talants”, kurā skolniece demonstrēja ainiņas no sportistu dzīves, tekstu runāja Laura Rakūne. Sava talanta priekšnesuma noslēgumā Līva, lūdzot visiem piecelties, “izkustināja” gan skatītājus, gan žūriju, kurā J. Endzelīna Kauguru pamatskolu pārstāvēja direktore Iveta Rambola. Kā parasti, bija jāsagatavo arī līdzjutēju priekšnesums. Protams, tas bija sportisks – mūzikas pavadījumā dažādus sportiskus trikus un pat dubultos salto demonstrēja Rinalds Kaupužs, Ēriks Krievs, Maksis Trēziņš, izpelnoties aplausus no skatītājiem visa priekšnesuma laikā. Šos ielu vingrošanas trikus kopā salika, kā arī talanta demonstrējumu un prezentāciju Līvai sagatavot palīdzēja skolotāja Mārīte Bisniece, vizītkartes teksta izveidē palīdzēja skolotāja Aija Dubova, dejas soli trenēja Baiva Šmite un klases audzinātāja Vineta Novika. Apbalvošanas ceremonijā Līva Valentīna Akmentiņa ieguva titulu- vissportiskākā Zeltene.

Teksts: L.Gecko; Foto: L.Dreviska

{gallery}galerijas/2016/zeltene 17{/gallery}