Vācu valodas dienas Latvijā

     Šogad pirmo reizi norisinājās VĀCU VALODAS DIENAS Latvijā. Šo akciju no 17.-19.oktobrim atbalstīja visas skolas, kurās mācās vācu valodu.

      Mūsu skolā šis notikums tika atzīmēts 19.oktobrī. Ar videoieraksta palīdzību skolotāja Līga Gecko iepazīstināja ar vācu valodas aktivitāti mūsdienās, 6.klases skolēni dziedāja “Alphabet” karaoke, divi skolēni-Niks Kevins Markitāns un Markuss Miruškins- lieliski runāja dialogu vāciski, kaut arī valodu apgūst pirmo gadu.

      Lai šī diena paliktu atmiņā, visi skolēni, kuri mācās vācu valodu, zīmēja “Schultüte”- īpašu saldumu tūti, kuru Vācijā pirmajā skolas dienā saņem visi pirmklasnieki.

      Oktobra mēneša konkursā “Deutsch mit Spass” (“Vācu valoda ar prieku”) skaistus darbus iesniedza 9.a klases skolnieces Līga Ozola, Evelīna Eglīte un Samanta Amanda Irbe, kā arī 9.b klases skolnieces Kristīne Āboliņa un Aiva Līga Kaimiņa.

Paldies skolēniem par aktīvo līdzdalību un skaistajiem darbiņiem!

Līga Gecko, vācu valodas skoltāja