Oskars viesojas pie mums

Mūsu Oskars Melbārdis -skolas lepnums, iedvesmotājs un paraugs bērniem sportā un dzīvē - Eiropas, Pasaules un Olimpiskais čempions, Pasaules kausa ieguvējs un fantastiska personība. Aicinājām Oskaru uz skolu, lai varētu paši iztaujāt par šo smago, bet skaisto bobsleja sezonu un Olimpiskajām spēlēm, kurās Oskars izcīnīja bronzas medaļu. Oskars, protams, neatteica! Noskatījāmies divas filmas par Oskaru, kur viņš stāsta par draugiem, ģimeni un sportu. Lielisks pārsteigums bija brīdis, kad Oskars no somas izvilka savu olimpisko sporta tērpu, ķiveri un naglu kurpes ...un, protams, Olimpiskā medaļa! Katrs varēja paturēt rokās šo augstāko apbalvojumu sportā- OS medaļu.
Paldies Oskaram par šo interesanto pēcpusdienu,  par sirsnību un atsaucību, par labiem, uzmundrinošiem vārdiem!