Atjaunotā pietura pie Kauguru skolas

Vizuālās mākslas skolotāja I. Sēne aprīlī izsludināja konkursu “Autobusu pieturas jaunā seja", ar mērķi, lai atjaunotu pirms 8 gadiem skolēnu veidoto pieturu. Konkursam pieteicās trīs 9. klases skolēni: Sindija Pārupe ar trim skicēm, Samanta Anšmite un Artjoms Osipovs katrs ar savu piedāvājumu. Konkursā atzinību guva Sindija un Samanta, kuru darbi rotā autobusu pieturu. Meitenes kopā ar klasesbiedriem vairākas dienas pēc konsultācijām strādāja, pārnesot savas skices uz krāsotās ķieģeļu sienas. Formas izkrāsot palīdzēja dauzdz klasesbiedru, kuru  vārdus var izlasīt pieturā pie soliņa. Abas autores ir nofotografētas katra pie sava darba. Paldies arī skolas strādniekiem I. Skrastiņam un S. Hrjapinam, kuri sagatavoja sienas apgleznošanai. 6.jūnijā notika svinīga pieturas atklāšana, kurā piedalījās arī novada domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis.